משלוחים חינם בקניה מעל 150 ש"ח | אין מכירה של בעלי חיים 

עגלת הקניות

עגלת הקניות

אילוף כלבים

אילוף כלבים

אילוף כלבים בצפון

את תחום האילוף בכלבים ברמה מנהל מנחם הורביץ המחזיק בידע כלבני, צבאי ואזרחי רב.

"האני מאמין שלי הוא שאין נוסחה אחידה, כל כלב הוא עולם שלם בפני עצמו ויש את הדרך הטובה ביותר עבורו צריך להיות סבלן וקשוב על מנת לגלות מהי.
אהבה, היררכיה נכונה, מענה לצרכים בסיסים, פריקה פיזית, פריקה מנטלית, איזון נכון, מיומנות עקביות והתמדה הם המפתח להצלחה.
אנו שמים דגש רב בפיתוח שפה משותפת וקשר בין המשפחה לכלב."

השירותים שלנו

לתיאום פגישת יעוץ:
052-687-3770

ועוד על שירותי אילוף כלבים בצפון…

אנשים רבים אוהבים בעלי חיים, חלקם מעדיפים חתולים וחלקם כלבים, ארנבים ועוד. אוהבי הכלבים נוהגים לאמץ כלב שהופך במהרה לאחד מבני המשפחה, לעיתים מדובר באנשים מנוסים אשר כבר היה להם כלב בעבר  ולעיתים מדובר באנשים שזוהי הפעם הראשונה שהם מאמצים כלב כבעל חיים, וכל נושא האימוץ מעורר לעיתים קצת חששות, שאלות ותהיות כאשר אחד הדברים שעולים תמיד זה הנושא של התנהגות הכלב וכל מה שקשור לאילוף כלבים.

מה זה בדיוק אילוף כלבים ולמה מיועד

אילוף כלבים זהו מושג שרבים מכירים ומתייחסים אליו ממקום של לגרום לכלב לעשות דברים שונים אך מדובר למעשה על דבר אשר מסייע לבעלי הכלב, לרוב בעזרת המאלף ללמד את הכלב מהי ההתנהגות הרצויה והמקובלת, כאשר הדגש הוא על חיזוק מעמד הבעלים בעיני הכלב. האילוף נועד לעזור להתמודד עם בעיות התנהגות שונות של כלבים בכל גיל, התמודדות עם התנהגויות הנחשבות לרוב בעיתיות כמו הרס של חפצים שונים, תוקפנות, עליה על ספות ומיטות, פחדים ועוד בין אם מדובר על כלב שגדל בעיר, בקיבוץ או במושב. אילוף יכול להתקיים בכל גיל אך ככל שמבצעים את התהליך בגיל צעיר יותר כך לרוב הוא יהיה קל ופשוט יותר, ככל שמחכים יותר זמן, מתקבעים אצל הכלב הרגלים בעייתיים ותהליך האילוף יכול לקחת יותר זמן משום שיש צורך בתיקון של אותם הרגלים.

מתי ולמי נכון הנושא של תהליך אילוף כלבים

אילוף כלבים זהו תהליך שנכון למעשה לכל כלב ולכל משפחה כל עוד הוא מתבצע בצורה נכונה, מתאימה ומדויקת לצרכים האישיים של הכלב ושל המשפחה, משום שהתנהגות של כלב שהוא חלק מהמשפחה זה משהו שנוגע ומשפיע על כולם ולא משנה אם מדובר על מגורים באזור המרכז, הדרום או ברמת הגולן. אילוף כלבים בצפון יהיה דומה בחלק מהדברים לאילוף כלבים באזורים שונים בארץ אך לעיתים יש הבדלים אשר קשורים לכך שלאזור המגורים יש השפעה על הכלב בכל מיני דברים, שכן כלב שחי באזור הצפון שבחלקו הגדול מדובר על מגורים בבתים פרטיים, ולכן במקרים רבים הוא נמצא בחצר גדולה והרבה מרחבים, ההתנהגות שלו שונה מכלב שחי באזור המרכז למשל דירה בתל אביב, אז יש לו פחות מרחב וההתנהגות שלו אחרת. ההבדלים בין אזורי המגורים גם משפיעים על כל נושא אימוץ כלבים שכן יש סוגים שונים של כלבים בעלי אופי שונה, צרכים שונים אשר מתאימים להם תנאי מגורים שונים, בעוד שיש סוגי כלבים אשר יכולים להסתדר בדירה בעיר יש סוגי כלבים שלגור בדירה קטנה בעיר גורם להם נזק ואומללות וזהו משהו שצריך לקחת בחשבון ולכן יש מקומות אימוץ כלבים בצפון בהם פעמים רבות ניתן יהיה למצוא סוגי כלבים מסוימים ממקומות אימוץ כלבים בצפון למשל ובאזורים שונים בארץ.

איזה סוגים של אילוף כלבים קיימים

אילוף כלבים יכול להתבצע בכמה דרכים, האחת על ידי קורס פרטי של הכלב, הבעלים ומאלף כלבים, אפשרות נוספת היא הצטרפות לקבוצה בה יש מספר כלבים עם הבעלים שלהם ומאלף כלבים אשר מנחה אותם ומלווה אותם בתהליך האילוף. יש דרך נוספת שמתאימה במקרים מסוימים וזה אילוף בתנאי פנסיון כלבים. מרבית סוגי האילוף שמים דגש על ביצוע הדברים על ידי הכלב ממקום של שיתוף פעולה ושמחה ולא ממקום של דכאון ופחד, קשר טוב בין הכלב והבעלים שלו כאשר לכל כלב יש את התכונות הייחודיות שלו והצרכים המיוחדים שלו מה שמשפיע על בחירת דרך האילוף הנכונה עבורו באופן ספציפי.

מעוניינים בשירותי אילוף כלבים בצפון? פנו אלינו וצוות חיות ברמה ישמח לעמוד לרשותכם.