משלוחים חינם בקניה מעל 150 ש"ח | אין מכירה של בעלי חיים 

גדר חשמלית (גדר וירטואלית) לכלבים

גדר חשמלית לכלבים

כלב מביא איתו המון שמחה, המון אושר והמון אהבה אך יחד עם זאת הוא דורש התעסקות, דאגה וטיפול קבועים. חלק מהתמודדות של בעלי כלבים היא התמודדות עם ההתנהגות שלהם שיכולה להיות בעייתית בעיקר אם מדובר על גורים או כלבים לא מאולפים. כדי להיות בעל כלב יש צורך ברישוין ועמידה בחוקים ותקנות שונים הקשורים להחזקה של כלב בבית או בפנסיון כלבים בין היתר לוודא שהוא לא מסתובב חופשי וללא השגחה ואחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי שימוש בגדר חשמלית.

גדר חשמלית (גדר וירטואלית) , מה זה הדבר הזה ולמי היא מתאימה

גדר חשמלית היא למעשה גדר וירטואלית, גדר בלתי נראית אשר מסייעת ליצור גבולות לכלב במסגרת מה שמתאים ונכון מבלי שיש צורך בגדר פיסית מוחשית. מדובר על גדר אשר לרוב מתאימה להתקנה בבתים פרטיים עם חצר בה נמצא הכלב, והיא עוזרת לכלב ללמוד את גבולות הגזרה והיכן הוא יכול להסתובב ועד איפה. גדר חשמלית זהו פתרון לבתים בהם אין גדר או חומה אשר מגבילה את יכולת המעבר של הכלב או לחילופין כאשר מדובר בכלב בעל יכולות מיוחדות אשר יודע לברוח משטח הבית. היא מסייעת להימנע מכל מה שקשור לחיפוש אחר הכלב, קבלת קנסות במידה והכלב נתפס על ידי פקח עירוני ועוד. בנוסף הגדר יכולה להתאים לדירות ולמרחבים בהם יש אזורים מסוימים אשר רוצים שהכלב ימנע מלהגיע אליהם, אז בעזרת הגדר מציבים את הגבול עד איפה מותר להסתובב ואיפה מותר להיות ומעבר לאיזה נקודה אסור.

איך עובדת בפועל גדר חשמלית (וירטואלית)

גדר חשמלית היא גדר המשלבת בין היתר משדר וקולר חשמלי אשר מולבש על צוואר הכלב. כאשר הכלב מתקרב לגדר ולאזור שאסור לו להתקרב אליו המשדר מפעיל זץ קטן שגורם לכלב לתחושת חוסר נוחות, זה משהו שעם הזמן הכלב לומד לא להתקרב לאותו אזור ובכך לומד מה הגבולות של המקום בו מותר לו לשהות והיכן אסור לו לשהות. ההתקנה של הגדר היא בצורה כזו שיהיה קושי לעבור אותה לא מחלקה התחתון ולא מחלקה העליון יחד עם זאת זו התקנה שמאפשרת הסרה בקלות במידה ומחליטים על כך, זאת אומרת שגם ההתקנה וגם ההסרה זה משהו פשוט באופן יחסי. לעיתים השימוש בגדר חשמלית הוא לזמן קצר עד אשר דואגים שהכלב יעבור אילוף, במידה וגרים בצפון אילוף כלבים בצפון ובמידה וגרים במקום אחר תהליך בסמוך למקום המגורים.

כיצד לבחור גדר חשמלית (וירטואלית) לכלבים

גדר חשמלית לכלבים זהו מוצר חדש יחסית ומשמש כחלק מכל מה שקשור לאילוף כלבים. יש סוגים שונים ואפשרויות שונות וחשוב במידה ובוחרים להתקין אותה לבחור את המוצר הכי נכון עבורכם ועבור הכלב שלכם. אחת מהדרכים היא להתייעץ עם אנשי מקצוע כמו מאלף כלבים ולבקש הכוונה איזה סוג של גדר כדאי לרכוש. חלק ממה שמשפיע על ההחלטה האם ואיזה גדר לרכוש זה בין היתר מחיר המוצר שכן מדובר על מוצר שעולה כמה אלפי שקלים, יש סוגים שונים של קולרים חשמליים לכלבים, כאשר ההבדלים העיקריים בין המוצרים זה גודל הקולר כך שיתאים לגודל הכלב, הבדל נוסף הוא מספר הרמות של עוצמת החשמל הסטטי מהן ניתן לבחור. כמובן שיש חברות שונות ושטח הכיסוי של כל גדר משתנה, יש ערכות בהן ניתן להגדיל את שטח הכיסוי במידת הצורך וכמובן גם הנושא של עמידות למים שהיא חשובה, בטח כאשר מדובר במוצר אשר יכול להיות חשוף למים בין אם הקולר במידה והכלב נרטב או הגדר אשר מותקנת בחצר וכל מה שקשור לגשם או להשקיה.

שתפו את המאמר:

שתפו בוואטסאפ
שתפו בפייסבוק
הדפסה
שליחה באימייל
הצטרפו למועדון הלקוחות של פטבסט
וקבלו 10% הנחה על כל החנות
10% הנחה
על ההזמנה הראשונה שלך בפטבסט
הירשמו עוד עכשיו והיו ראשונים לקבל מבצעים וקופונים בלעדיים!