משלוחים חינם בקניה מעל 150 ש"ח | אין מכירה של בעלי חיים 

פנסיון כלבים בצפון

פנסיון כלבים בצפון - רמת הגולן

כפר הנופש כלבים ברמה הינו פנסיון אינטימי ומשפחתי בצפון, רמת הגולן כל כלב מקבל יחס אישי. חצרות משחק מרווחות יחד עם כלבים.
תפריט מזין ובריא לכל כלב מותאם אישית.
פיקוח וטרינרי צמוד.
עדכון שוטף בעת הצורך, ותמונות עפ"י בקשה.
אצלנו אתם יכולים לנפוש בראש שקט ולדעת שהשארתם את הכלב בידיים טובות ואמינות.
הכלבים שבאים אלינו עושים חיים ותמיד שמחים לחזור.

השירותים שלנו

לתיאום מקום:
052-687-3770

איך לבחור פנסיון כלבים בצפון?

הנה נגמר לו תיכף הקיץ ועונת החגים בפתח… ואתם כבר מול המסך מתכננים את החפשה המשפחתית השווה שלכם שבטח תצא לפועל כבר ממש בחודש הבא. אבל איפה תשאירו את חיית המחמד האהובה שלכם בזמן שאתם נופשים?!
השאלה הזו כואבת ומטרידה הרבה ישראלים וכשמדובר בנפש העדינה של הכלב המתוק שאימצתם, כדאי שיהיה לו בית טוב שישמור עליו מכל רע, גם אם הוא ממש זמני רק עד שתחזרו מהחופשה.

אז איך נדע איזה פנסיון הוא טוב ומה עלינו לבדוק טרם השארת כלבינו האהוב בחיק משפחה אחרת, תהיה אשר תהיה?

ובכן, האינטואיציה שלכם לרוב צודקת

כל בעל כלב ירצה לדעת ולהיות בטוח שהכלב שלו נמצא במקום טוב, נקי וחברותי, בזמן שהוא לא לידו. לא לכל אחד יש הורים או חברים מסוימים שיכולים לקחת את האחריות בשמירה על הכלב, בין אם אין ברשותם מספיק שטח או שאין ביכולתם להגיע לבית שלכם בזמן שאתם נעדרים, ולכן עליכם ניטלת האחריות למצוא פתרון חלופי וזמני, כדי שתוכלו לצאת לנופש שלכם בבטחון שהכלב נמצא בידיים טובות ומטופל היטב. זה ממש לא מצב פשוט, אבל אפשרי. בדיוק על הצורך הזה עונה פנסיון לכלבים. אבל כדי לבחור את הפנסיון האידיאלי המתאים לכלב שלכם- כדאי לבדוק כמה דברים חשובים לפני כן.

כדאי להגיע כמה ימים לפני הנסיעה לפנסיון בלי הכלב ואז גם עם הכלב לביקור נוסף בכדי לראות כיצד הוא משתלב שם וכך תוכלו לראות במו עיניכם איך תישארו נינוחים ורגועים שבחרתם עבורו את פנסיון לכלבים במיוחד בשבילו הצרכים שלו.

פנסיון כלבים בצפון

הנקיון של פנסיון כלבים בצפון

בביקורכם את הפנסיון המיועד, הסתכלו סביב ובחנו את הנקיון הפנימי והחיצוני של המקום, בין אם זו אסטתיות כללית לבין אם זה נקיון בכלובים או במגורי הכלבים עצמם. גם המיקום הגיאוגרפי של פנסיון כלבים בצפון חשוב מאחר ומחלות נוטות לעבור גם דרך גדרות ושטחי אדמה מרוחקים. חשוב לבדוק האם אביזרי נקיון או האכלה מוסתרים או חשופים, נמצאים במצב טוב או מרופט, ובכך לדעת ולקבל מושג על רמת ההקפדה של אותם בעלי פנסיון לכלבים.

מכיוון שמדובר בכלבים ואלו יצורים שכדאי שלרוב ביממה יהיו בחוץ, ואין זה מדובר בתנאים של בית מלון אנושי לדוגמא, רמת הלכלוך יכולה להיות גבוהה במיוחד אך צריך להתחשב בהמון גורמים ולכן דווקא כאן רמת האסתטיות חשובה.
תוכלו לבחון את המרצפות של השטח ולבדוק האם ישנה צואה משונה, כאשר זו עלול להיות צואת עכברים, מה שאוטומטית מעיד על הימצאות נחשים המסוכנים ועלולים להכיש את הכלב שלכם בשטח הפנסיון.
ההקשר בין עכבר לנחש הוא כי מכרסמים והשטחים בהם הם נמצאים מושכים את בואם של הנחשים לאותו השטח ועל כן חוסר הקפדה על הנושא מהווה סכנה גדולה לכלבים.

בנוסף, עכברים נוטים להפיץ מחלות רבות, ביניהן צהבת כלבית. המחלה חודרת לגוף במגע עם רירית העור, מה שמהווה סכנה גבוהה מאחר ועכברים ידועים באהבתם להטלת שתן לצורך סימון, בייחוד במקורות מים. משמעות הדבר היא שקערת המים של הכלב עלולה להיות עם שתן של עכבר מה שעשוי להדביק אותו במחלות בלתי רצויות.

יחסי המטפלים בפנסיון כלבים

כשאנחנו נכנסים ומתקשרים עם המטפלים מיועדים בפנסיון לכלבים בצפון, חשוב שנזכור שאנחנו בוחרים מטפלים עבור הכלב שלנו ולא עבורנו, ולכן נחמדים ככל שיהיו אלינו- חשוב לתת תשומת לב מירבית והתייחסות קפדנית לאופן ההתייחסות של המטפלים לכלב שלכם בביקורכם וגם לשאר כלבי הפנסיון האחרים.

טיפ חשוב לבדיקת הנושא היא לעקוב אחר הכלוב בעל הכלב השובב והקופצני ביותר, ולבדוק את היחס של המטפל כלפיו, כך תולכו לבדוק עד כמה המטפל מגלה כלפי השובב אגרסיביות או סבלנות ולקבל מושג לגבי השיטות שלו. בבחינת התא של השובב שבחרתם, כדאי לשים לב לפרטים הקטנים כמו הגדרות וטיב חוטי הברזל המחזיקים אותו, הקולר וסביבת התא באופן כללי כדי לקבל כל מידע על הסביבה שאתם רוצים להשאיר בה את כלבכם. כמו כן, כדאי לבקש לדעת על נסיונו המקצועי של המטפל בכלבים, והאם הוא עומד בסטנדרטים של אילוף כלבים בצפון.

בנוסף, טיפ חשוב שכדאי לזכור ולא להזניח את המשמעות שלו היא לדעת מהי עמדת המטפל בפנסיון לכלבים בנוגע לאימוץ כלבים, הרבעת כלבים וכדומה. בעזרת כל אלו תוכלו לקבל יותר ויותר מושג לגבי אופי המקום ולדעת האם כל התכונות הללו מתאימות לכם ולכלב האהוב שלכם.