משלוחים חינם בקניה מעל 150 ש"ח | אין מכירה של בעלי חיים 

עגלת הקניות

עגלת הקניות

אוכל לכלבים – המוצר החשוב ביותר עבור בריאות הכלב שלך

אוכל לכלבים

אוכל לכלבים – המוצר החשוב ביותר עבור בריאות הכלב שלך כלבים הם בני משפחה לכל דבר, שיש לדאוג לבריאותם ממש כמו לשאר בני המשפחה. כמו עם בני האדם, כך גם עם כלבים, עומדת בפנינו הבחירה להאכילם במזון מאיכות ירודה, או במזון איכותי השומר על בריאותם. אוכל לכלבים Go הינו אחד המותגים החזקים במזון איכותי לכלבים

כלבים הם חלק בלתי נפרד מהמשפחות המגדלות אותם. הם משחקים עם הילדים, משתובבים עם המבוגרים, יוצאים לטיולים עם כל המשפחה וגם מביעים רגשות ומקבלים אהבה מכל בני המשפחה המאמצים אותם.

ידידו הטוב ביותר של האדם הוא אכן חיית המחמד הידידותית ביותר שקיימת, אחרי אלפי שנות ביות שהחלו משותפות לציד בימי קדם, עד גידול זנים כלבים מכל הסוגים, לרבות כלבים גזעיים השווים כסף רב, כיום.

כלבים שונים ממלאים סוגים שונים של תפקידים בבית, בהתאם לאופיים. ישנם כלבי שמירה; ישנם כלבי שירות ונחייה; ישנם גם כלבי שעשוע, שובבים במיוחד; ישנם כלבים טיפוליים, הרגישים מאוד למה שקורה פיסית ורגשית אצל בעליהם.

ישנם גם כלבים בכל מיני גדלים: כלבים ענקיים, לעומת כלבי כיס שהינם קטנים יותר מחתול ממוצע.

לא משנה איזה סוג של כלב יש לכם, ומה תפקידו העיקרי בבית, אחד הדברים שבוודאות אתם זקוקים לו כחלק מהטיפול השוטף בכלב הינו מזון לכלבים, כאשר ככל שאיכות המזון עולה, כך גם הערכים התזונתיים והבריאותיים של הכלב עולים.

ישנם לא מעט מותגי מזון לכלבים, אולם נשאלת השאלה – איזה אוכל מומלץ לכלבים? ללא ספק, אחד המותגים המובילים והאיכותיים בתחום זה הינו אוכל לכלבים GO.

אוכל מומלץ לכלבים

כיצד קובעים איכות של מזון לכלבים? רוב המומחים יאמרו כי ככל שאחוז הבשר במזון הכלבים עולה, כך גם איכותו תעלה. ישנם כמובן רכיבים נוספים במזון כלבים, כגון דגנים ורכיבים אחרים.

גם המותג עצמו משפיע על איכות המזון – שכן חברות שונות מפעילות תהליכי ייצור משלהן עבור מזון לכלבים, המשפיעים גם על איכות התוצר הסופי. אוכל לכלבים GO הינו כאמור אחד ממותגי המזון לכלבים האיכותיים ביותר בשוק, מבית היוצר של חברת Petcuren שמקורה בקנדה.

אוכל לכלבים GO, בסדרת ה"קרניבור" שלו, מציע מזון סופר-פרימיום איכותי, הכולל בין 75% ל-97% בשר, שהינו אחוז מדהים ביחס למזון הסטנדרטי והזול יותר המוצע לצרכן, הכולל עד כ-40% בשר בלבד.

זהו מזון לכלבים בריאים, אוהבי בשר, והוא מגיע כמובן בהתאם לגילאים שונים של כלבים וכן לגזעים שונים של כלבים בגדלים משתנים.

מעבר לסוגים של מזון לכלבים, חשוב גם מינון המזון, על מנת לשמור על הכלב בריא ובפרט שלא יפתח בעיות של עודף משקל. כך למשל על כל חבילה של אוכל לכלבים GO ישנן הוראות הזמנה לפי גודל ומשקל של הכלב.

אוכל לכלבים קטנים

להבדיל מכלבים בינוניים וגדולים, כלבים קטנים, גם אם הינם כלבים בוגרים, זקוקים למזון המתאים להם. בדרך כלל, כלבים קטנים הינם בעלי שיניים קטנות ופה קטן יותר, מה שמצריך למשל חתיכות מזון קטנות וקלות יותר ללעיסה ולבליעה על ידם.

בהתאם, גם הרכב המזון צריך להיות קל יותר לעיכול מצד אחד, ותורם לבריאותם של הכלבים הקטנים מצד שני.

לכן מזון לכלבים קטנים צריך להיות מותאם ספציפית עבורם, כאשר ישנה לפעמים אפילו התאמת משנה ברזולוציה גבוהה יותר, ממש על פי סוג הכלב הקטן אותו רוצים להאכיל.

חשוב להבדיל בין מזון גורים לבין מזון לכלבים קטנים. מזון גורים הינו מותאם על פי גיל הכלב, כאשר באופן טבעי כל גור כלבים כמעט הינו קטן. מזון גורים שונה בהרכב חומרי הגלם שבו ובערכיו התזונתיים מאשר מזון לכלבים בוגרים.

למרות שמזון גורים יהיה דומה למזון לכלבים קטנים מבחינת גודל פיסי של הגרגירים, מזון לכלבים קטנים יכלול ערכים תזונתיים המתאימים לכלבים בוגרים.

יש לציין כי לכל המותגים של המזון כמעט, ובכלל זה כמובן גם לאוכל לכלבים GO, ישנן מוצרים המתאימים עבור גורים וכלבים קטנים, כמו גם לכלבים בוגרים וכלבים מבוגרים.

מאמרים נוספים:

מזון רפואי לכלבים

יש מצבים שכלבים צריכים מזון רפואי מסוגים שונים, על מנת לטפל במצבים ומחלות שונות העלולות להתרחש במהלך חייו של הכלב.

ישנו מזון המכיל רכיבים רפואיים עבור עור רגיש או בעיות בפרווה של הכלב עצמו; ישנו מזון אשר נועד לטפל בבעיות רפואיות שונות, כגון רגישויות לרכיבי מזון שונים, או אפילו מחלות מעיים שונות.

כמו כן, ישנו מזון לכלבים דיאטטי, בעל ערכים קלוריים נמוכים יותר, אשר האיזון בין הרכיבים השונים בתוכו הוא שיוצר תזונה מאוזנת יותר עבור הכלב, תוך כדי הורדה בפוטנציאל ההשמנה של הכלב עקב אכילתו.

מזון דיאטטי לכלבים, ובמיוחד מזון רפואי, חשוב שיינתן בהוראת וטרינר מוסמך, אשר בדק את הכלב ומסר אבחנה רפואית מתאימה שהטיפול בה הוא בין היתר באמצעות מזון דיאטטי או רפואי.

חשוב לציין כי גם אוכל לכלבים GO כולל מוצרים רפואיים ודיאטטיים, כדוגמת סדרת מוצרי SENSITIVITIES –LIMITED INGREDING GRAIN FREE, המטפלים ברגישויות שונות של הכלבים, או SKIN + COAT CARE, המטפל בבעיות עור ופרווה של הכלבים השונים.

אוכל לכלבים GO, כמו מותגים אחרים של מזון איכותי לכלבים, עובר בדיקות איכות קפדניות ביותר, והוכח כמזון איכותי לכל סוגי הכלבים, כמובן בהתאמת המוצר לסוג הכלב – גם בבדיקות מעבדה חיצוניות ובלתי תלויות.

נכון, העלות של חבילות אוכל לכלבים GO גבוהות יותר מאשר העלות של מזון באיכות ירודה יותר – אולם כפי שהיינו רוצים את הטוב ביותר עבור בני משפחתנו האנושיים, כך גם יש לשאוף לתת את הטוב ביותר לבני המשפחה ההולכים על ארבע, הלא כן?

שתפו את המאמר:

שיתוף ב whatsapp
שתפו בוואטסאפ
שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב print
הדפסה
שיתוף ב email
שליחה באימייל
הצטרפו למועדון הלקוחות של פטבסט
וקבלו 10% הנחה על כל החנות
10% הנחה
על ההזמנה הראשונה שלך בפטבסט
הירשמו עוד עכשיו והיו ראשונים לקבל מבצעים וקופונים בלעדיים!